X
tectyl.svg
Tectyl uuenduslikud lahendused, tooted ja teadmised.
Tektyli tooted sündisid esmakordselt 1930-ndatel ja sellest ajast sai sellest korrosiooni ennetamise sünonüüm. Tervikliku tootevaliku abil, mis kaitseb peaaegu iga metallpinda korrosiooni, koorimise ja võimaliku hõõrdumise eest, saavad Tectyl tooted aidata ettevõtetel vältida remonti ja seisakuid, vähendades tõenäoliselt omamise kogukulusid ning tagades tõhusama ja kasumlikuma töö.

Uuenduskõvera ees on Tectyli tooteportfell kasvanud, et võtta arvesse kõige viimaseid turusuundumusi. Veepõhised ja lahustivabad tooted on välja töötatud optimaalseks lahenduseks, mis vastaks nõudlikele ja rangematele keskkonna-, tervise- ja ohutuseeskirjadele kogu maailmas. Lisaks korrosiooniennetusele pakub Tectyl ka lahendusi metalli vibreerivate resonantside vähendamiseks. Tööstustele, mis võitlevad metallide vibreeriva kõlavuse vastu, on saadaval täielik müra summutavate toodete sari.

Lai valik Tectyl tooteid pakub metallpindadele lõplikku kaitset niiskuse, kloriidi, soola, kruusa ja korrosiooni kahjulike mõjude eest, mis võib aidata pikendada veoautode, sõiduautode, haagiskerede, maaprandus-, mäetööstuse, tööstus- või muud metallosadega toodetud seadmeid.
 
Ära vajuta